CZAS ROBIENIA LAUREK DLA RODZICÓW. Przypominamy o konkursie.

Już po raz czwarty, z okazji zbliżającego się święta rodziców, Centrum Kultury w Gdowie zaprasza do udziału w Konkursie plastycznym „LAURKA DLA MOJEJ MAMY, LAURKA DLA MOJEGO TATY”.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy Gdów. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej związanej tematycznie z Dniem Mamy i Dniem Taty.

Jury oceniając prace będzie uwzględniać:  zgodność pracy z tematem konkursu,  inwencję twórczą, pomysłowość, kompozycję, ekspresję, estetykę wykonania oraz samodzielność wykonania pracy.

Prace (wraz z dołączoną kartą zgłoszenia) należy dostarczyć do Centrum Kultury w Gdowie, 22 lub 23 maja 2023 r. w godz. 9:00 – 20:00.

Każdą pracę należy podpisać imieniem i nazwiskiem, wiekiem oraz numerem telefonu, a także miejscowością zamieszkania oraz dołączyć do niej uzupełnioną METRYCZKĘ -ZGŁOSZENIE

Każdy uczestnik może przedstawić na konkurs po jednej pracy jednego tematu, np. 1 laurka dla mamy, 1 laurka dla taty. Wielkość pracy: 10/15 cm, A5 lub A4.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie Centrum Kultury w Gdowie.

Uroczyste odczytanie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w czwartek 25 maja w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie o godz. 16.00.

Prace konkursowe będzie można odebrać 25 maja, po rozdaniu nagród.

Szczegółowe informacje:

REGULAMIN LAURKA DLA MOJEJ MAMY, LAURKA DLA MOJEGO TATY 2023

METRYCZKA - ZGŁOSZENIE DO KONKURSU

Niewątpliwie prezent w postaci laurki, w wykonanie którego włożone zostanie wiele serca, sprawi dużo radości mamom i tatom w dniu ich święta. Zachęcamy do udział w konkursie oraz oczywiście życzymy powodzenia!

Prace nagrodzone w ubiegłorocznej edycji konkursu można zobaczyć TUTAJ.

Relację fotograficzną z rozstrzygnięcia konkursu można zobaczyć TUTAJ, a VIDEO z tego dnia TUTAJ.