Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego – “Laurka dla mojej Mamy, laurka dla mojego Taty” 2022

"Laurka dla mojej Mamy, laurka dla mojego Taty" 2022

W konkursie zorganizowanym przez Centrum Kultury w Gdowie po raz trzeci, wzięły udział dzieci ze szkół i przedszkoli z terenu gminy Gdów. Prace nadesłane na konkurs wyróżniały się bogatą kolorystyką  i różnorodną formą. Widać, że dzieci włożyły w nie całe swoje serca, pragnąc wyrazić jak wielkim uczuciem darzą swoich rodziców. To wspaniałe prezenty, które rodzice w pewnością zachowają jako swoje skarby.

W tym roku nagrody otrzymują:

Za laurkę dla mamy:

Martyna Stelmach – wyróżnienie

Aleksandra Słodka – wyróżnienie

Dagmara Muzyk – III nagroda

Piotr Suwała – II nagroda

Gabriela Burek – I nagroda

Za laurkę dla taty:

Lidia Kus – wyróżnienie

Wojciech Król – wyróżnienie

Martyna Stelmach – III nagroda

Piotr Suwała – II nagroda

Gabriela Burek – I nagroda

Najwspanialszą nagrodą będzie jednak uśmiech mamy i taty kiedy  otrzymają laurki.  Po rozdaniu nagród będzie można odebrać prace.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się: 26 maja o godz. 17.00 w Centrum Kultury w Gdowie.

Serdecznie dziękujemy za liczne zgłoszenia w konkursie "Laurka dla mojej Mamy, laurka dla mojego Taty" i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Centrum Kultury w Gdowie.