Mieszkańcy gminy Gdów pomaganie mają we krwi! Zapraszamy na kolejną zbiórkę krwi w sobotę 23 maja w godz. 9 - 13 do Centrum Kultury w Gdowie. Mamy nadzieję, że podobnie jak poprzednio pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Krakowa będą mieć dużo pracy, a chętnych do podzielenia się bezcennym darem nie zabraknie. Przypomnijmy, że podczas poprzedniej zbiórki…
Więcej...
Zbiórka krwi w Gdowie już 23 maja!





