Ania i Marcysia już nagrały piosenki. A ty? Nie zwlekaj z wysłaniem zgłoszenia na “Festiwal Zielińskiego”.

Dziś nasze studio nagrań gościło dwie młode artystki. Ania i Marcysia nagrały tu swe piosenki z repertuaru Skaldów, by następnie wysłać je jako zgłoszenie do  XII Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego.  A Ty? Nie zwlekaj i już dziś zgłoś swój udział w tym wyjątkowym konkursie! Pamiętaj, że możesz to zrobić tylko do piątku 17 listopada, a nagranie można wykonać na dwa sposoby: w studio nagrań lub kamerą czy telefonem.

Centrum Kultury w Gdowie od 12 lat organizuje jedyny w Polsce konkurs o zasięgu ogólnopolskim, podczas którego prezentowana jest twórczość Andrzeja Zielińskiego.  Festiwal adresowany jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, a Patronat Honorowy nad Festiwalem objął pan Andrzej Zieliński.

PIERWSZY ETAP TEGOROCZNEJ EDYCJI ODBĘDZIE SIĘ ON-LINE. NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 17 LISTOPADA 2023 R. NA PODSTAWIE PRZESŁANYCH NAGRAŃ, JURY POWOŁANE PRZEZ ORGANIZATORA W TERMINIE 20-22 LISTOPADA, WYŁONI UCZESTNIKÓW, KTÓRZY WYSTĘPOWAĆ BĘDĄ NA ŻYWO 29 LISTOPADA, W CENTRUM KULTURY W GDOWIE. FINALISTÓW BĘDZIE OCENIAŁO JURY, KTÓREMU PRZEWODNICZYŁ BĘDZIE ANDRZEJ ZIELIŃSKI.

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury w Gdowie.

Patronat medialny objęli TVP3 Kraków, Radio Kraków oraz portal MójGdów.pl .

REGULAMIN - XII Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego w Gdowie 2023 

KARTA ZGŁOSZENIA [WORD] XII Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego w Gdowie

KARTA ZGŁOSZENIA [PDF] XII Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego w Gdowie

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNEJ EDYCJI TEGO WYJĄTKOWEGO KONKURSU! 

   

 

RELACJĘ  Z KONCERTU JUBILEUSZOWEGO X FESTIWALU PIOSENEK ANDRZEJA ZIELIŃSKIEGO można przeczytać TUTAJ a zdjęcia z poprzednich edycji Festiwalu można zobaczyć na poniższym filmie.

     

Przypomnijmy, że elementy wyposażenia cyfrowego studia nagrań zakupiono w ramach realizacji przez Centrum Kultury w Gdowie grantu "Konwersja cyfrowa domów kultury" dofinansowanego z Funduszy Europejskich, którego operatorem było Narodowe Centrum Kultury.

Skip to content