We wtorek, 6 czerwca zapraszamy najmłodszych na Koncert Gordonowski w Centrum Kultury w Gdowie!

Wraz z "Papaja" serdecznie zapraszamy rodziców z niemowlętami już od 3 miesiąca do 4 roku życia na Koncert Gordonowski!

Wydarzenie rozpocznie się 6 czerwca o godz. 17:00 na sali widowiskowej w Centrum Kultury w Gdowie.

Na scenie wystąpią:

• Tomasz Kurnik - muzyk, certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich, nauczyciel muzyki i gry na gitarze działający zgodnie z Teorią Uczenia się Muzyki (MLT) E. E. GORDONA,.
  • Joanna Pudlik - nauczycielka edukacji przedszkolnej, skrzypaczka, pasjonatka kultury i muzyki tradycyjnej.

Po koncercie będzie możliwość porozmawiania z Instruktorem o umuzykalniających zajęciach Gordonowskich oraz o muzycznym rozwoju dzieci.

W programie:

• kącik zabaw dla dzieci
  • słodki poczęstunek
  • kawa i herbata

Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: 512 186 807 !

W Centrum Kultury w każdą środę o godz. 11:00 odbywają się zajęcia Gordonowskie pn. Muzyka dla Smyka. O tym jak wyglądają takie zajęcia pisaliśmy TUTAJ.

Serdecznie Zapraszamy!