WERNISAŻ PRAC ANNY SUCHOŃ. Poznajmy “KOBIETY OKIEM KOBIETY”. Zapraszamy.

8 marca w Centrum Kultury w Gdowie o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż prac malarskich i rysunkowych Anny Suchoń. Jako że odbędzie się w Dniu Kobiet, podczas seminarium dla studentów Gdowskiego UTW, wystawa prac będzie połączona z krótkim monologiem i prezentacją dotyczącą kobiecych portretów w malarstwie i nie tylko. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Wstęp wolny. 

 

Cieszę się, że mogę zaprezentować portrety, to ulubiona dziedzina malarstwa i rysunku, którymi czasem się zajmuję. "Kobiety okiem kobiety" to tytuł tej wystawy, którą będzie można obejrzeć w Sali Widowiskowej CK przez najbliższe dwa tygodnie od 8 marca 2023 roku. Tworzenie nowego cyklu sprawiło mi dużo twórczej radości dlatego z pewnością będzie on kontynuowany. W dniu święta kobiet będą niespodzianki dla uczestniczek wernisażu. Zapraszam serdecznie w imieniu własnym oraz Dyrekcji Centrum Kultury w Gdowie

- zachęca Anna Suchoń.

Autorka, będąca na co dzień instruktorką i animatorką zajęć plastycznych w Centrum Kultury w Gdowie od 20 lat zaprezentuje portrety kobiet.

Na przekrojowej wystawie pokazane zostaną prace pani Ani z czasów Liceum Plastycznego w Wiśniczu z lat 80 tych, z okresu studiów na AP i UP, na wydziale Wydziale Sztuki w Krakowie, gdzie ukończyła studia na kierunku Pedagogika Artystyczna, w 2010 roku oraz rozpoczęty cykl współczesnych szkiców malarskich.

Serdecznie zatem zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Kobiet, wśród pań, w sali widowiskowej gdowskiego centrum kultury wypełnionej wspaniałymi pracami o kobietach właśnie. Zapowiada się przemiły wieczór, w wyjątkowej atmosferze.

 

 

 

 

Skip to content