Kolejne miłe przedpołudnie z Centrum Kultury

Wakacje organizowane przez gdowskie Centrum Kultury upływają pod znakiem miłej zabawy. W poniedziałek i wtorek uczestnicy korzystali z atrakcji jakie oferuje im Kraków. W czwartek rozpoczął się cykl warsztatów artystycznych. Ponad dwu godzinne zajęcia pod okiem Pani Anny Suchoń spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników. Były one bardzo różnorodne, od zajęć ruchowych, gier planszowych, kolorowania, po temat przewodni jakim był ,,papier”. Podczas krótkie pogadanki pani Ania przybliżyła małym artystom historie papieru, następnie przystąpiono do zajęć praktycznych, podczas których dzieci czerpały papier sitem i układały go na tkaninie. Następnie prace poddane zostały suszeniu. Kolejnym etapem prac będzie zdobienie i malowanie papieru. Efekty zostaną przedstawione w reportażu fotograficznym.