Zakończono przyjmowanie zgłoszeń na przedstawienie “Lodowa kraina” i spotkanie ze św. Mikołajem

Uprzejmie informujemy, że ze względu wprowadzone od 1 grudnia przepisy sanitarne, Centrum Kultury w Gdowie ZAKOŃCZYŁO PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ na przedstawienie "Lodowa Kraina" oraz spotkanie ze Św. Mikołajem.

Osoby, które zapisały się na przedstawienie zapraszamy w niedzielę 5 grudnia na godz. 16:00 do Centrum Kultury w Gdowie.

Wszystkich, którym nie udało się zapisać na spotkanie ze świętym w Centrum Kultury -  Wójt Gminy Gdów zaprasza na planty w Gdowie na godz. 15:30. W czasie spotkania dziećmi z świętym Mikołajem i jego pomocnikami zaplanowano świąteczne zabawy i animacje, zapalenie z pomocą dzieci świątecznej dekoracji na gdowskiej choince i w centrum Gdowa oraz rozstrzygnie konkursu na najciekawszą ozdobę choinkową w wersji XXL.

Zapraszamy.