ZNAMY LAUREATÓW CK-ART W KAT. TANIEC

Dziś w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbyły się przesłuchania uczestników XV Jubileuszowego Przeglądu Artystycznego Młodzieży CK-ART w w kat. taniec. Jury w składzie: Adrian Kulik, Piotr Marciszewski, Grzegorz Gargula po obejrzeniu 52 zgłoszonych występów, w tym 320 uczestników postanowiło przyznać następujące miejsca:

w kategorii soliści:

I miejsce ex equo – Nikola Pijanowska (zgł. indywidulane), Julia Patela (Studio Tańca Dance Omnia)

II miejsce ex aequo – Zuzanna Natanek (Studio Tańca Dance Omnia), Lisa Trocka (Akademia Ruchu Kłaj)

III miejsce ex aequo – Helena Frączek (SDance Studio), Gabriela Bolik (Akademia Ruchu Kłaj)

Wyróżnienie: Julita Braś (Studio Tańca Dance Omnia), Julia Świętek (Akademia Ruchu Kłaj)

Jury postanowiło, że nominację do Finału Wojewódzkiego Festiwalu „Talenty Małopolski 2024” otrzymuje: Nikola Pijanowska (zgł. indywidulane), Julia Patela (Studio Tańca Dance Omnia), Zuzanna Natanek (Studio Tańca Dance Omnia), Lisa Trocka (Akademia Ruchu Kłaj).

Do Gali CK-Art.: Nikola Pijanowska i Julia Patela.

w kategorii duety:

I miejsce ex aequo – Anna Ząbkowska, Daria Gawęcka (Akademia Ruchu Kłaj), Amelia Jelonek, Anna Fornal (Centrum Tańca i Ruchu Reakcja w Wieliczce)

II miejsce – Nadia Świeczka i Nikola Postawa (Akademia Ruchu Kłaj)

III miejsce – Magdalena Tuleja i Weronika Drabik (SDance Studio)

Wyróżnienie: Blanka Nowak, Sonia Nowak (Szkoła Podstawowa w Dobczycach), Martyna Frąś, Kinga Tąpała (Akademia Ruchu Kłaj)

Jury postanowiło, że nominację do Finału Wojewódzkiego Festiwalu „Talenty Małopolski 2024” otrzymuje: Anna Ząbkowska, Daria Gawęcka (Akademia Ruchu Kłaj), Amelia Jelonek, Anna Fornal (Centrum Tańca i Ruchu Reakcja w Wieliczce).

Do Gali CK-Art.: Anna Ząbkowska, Daria Gawęcka, Amelia Jelonek, Anna Fornal.

w kategorii zespoły:

Szkoły Publiczne:

I miejsce ex aequo: Grupa „Pollodance” (Publiczna Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół Pallotyńskich w Krakowie); „Roztańczona druga” (Publiczna Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół Pallotyńskich w Krakowie);

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: Zespół Reprezentacyjny Szkoły Podstawowej nr 2 w Dobczycach (Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobczycach)

Wyróżnienie: nie przyznano

W kat. Domy Kultury i Szkoły Tańca

I miejsce: Omnia Kids (Studio Tańca Dance Omnia)

II miejsce ex aequo: Reakcja 2 (Centrum Tańca i Ruchu Reakcja), Formacja Flow (Akademia Ruchu Kłaj)

III miejsce: Formacja Sztos (Akademia Ruchu Kłaj)

Wyróżnienie: Reakcja 1 (Centrum Tańca i Ruchu Reakcja), Power Dance (Akademia Ruchu Kłaj)

Jury postanowiło, że nominację do Finału Wojewódzkiego Festiwalu „Talenty Małopolski 2024” otrzymuje: Omnia Kids (Studio Tańca Dance Omnia), Reakcja 2 (Centrum Tańca i Ruchu Reakcja), Formacja Flow (Akademia Ruchu Kłaj), Formacja Sztos (Akademia Ruchu Kłaj).

Do Gali CK-Art.: Omnia Kids, Formacja Flow

Serdecznie gratulujemy!

Przypomnijmy, że XV Jubileuszowy Przegląd Artystyczny Młodzieży Ck-art, organizowany przez Centrum Kultury w Gdowie odbywa się pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa. Patronat medialny objęli: TVP3 Kraków, Radio Kraków, Dziennik Polski oraz portal dla mieszkańców Gdowa i okolic mójgdow.pl .