Zaproszenie na Spotkanie ze Świętym Mikołajem – 4 grudnia w niedzielę!

W tym roku Święty Mikołaj zawita do naszej gminy już w niedzielę 4 grudnia! Przybędzie on prosto z Laponii o godz. 17:00 z workiem pełnym słodkich prezentów.  

 

W oczekiwaniu na przybycie Świętego Mikołaja na placu przed Urzędem Gminy o godz. 16:00 odbędzie się przedstawienie pt. "Gwiazdkowe Koło Fortuny", na które serdecznie zapraszamy wraz z Wójtem Gminy Gdów Zbigniewem Wojasem.

Podczas spotkania dzieci ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami zaplanowano świąteczne zabawy i animacje z Lady Famą, kucykiem Billy'm oraz kotkiem Gapcio, bańki mydlane, sztuczny śnieg, a także wyrzutnie cukierków. Odbędą się również warsztaty dla dzieci, podczas których wspólnie wykonamy najdłuższy świąteczny łańcuszek, który zawiśnie na naszym świątecznym drzewku. Tradycyjnie jak co roku uroczyście zapalimy światełka na gdowskiej choince.

Dla dużych dzieci atrakcją z pewnością będą świąteczne stoiska gastronomiczne, które zadbają o puste brzuszki, a także stoiska z dekoracjami i rękodziełem wykonanym przez Gdów-ART, ŚDS Zagórzany, a także WTZ Podolany. Już 4 grudnia będzie można zakupić świąteczne dekoracje, ozdoby i prezenciki, a przy tym wesprzeć miejscowych rękodzielników oraz twórczość osób niepełnosprawnych.

 

Bilet: 15 zł (w cenie biletu słodki upominek do odbioru u Świętego Mikołaja) do nabycia w Centrum Kultury w Gdowie w godz. 7.30-15.00, sprzedaż do dnia 25.11.2022 r.

Uwaga: Bilet należy zachować i okazać Św. Mikołajowi podczas rozdawania prezentów. Szczegóły pod nr tel. 512 186 807.

Zapraszamy wszystkie dzieci małe i duże!

Do zobaczenia! How, How, How...

Skip to content