Zaproszenie na bezpłatne warsztaty „Wprowadzenie do metody portfolio”

W najbliższy czwartek, 1 lutego o godz. 13.00 w Centrum Kultury w Gdowie odbędą się bezpłatne warsztaty "Wprowadzenie do metody portfolio".

Warsztat Portfolio to przede wszystkim zajęcia prowadzone przez Doradców zawodowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, których celem jest:

• wzrost świadomości lokalnych edukatorów na temat budowania i rozwijania kompetencji wśród uczestników warsztatów, które prowadzą,
  • nabycie umiejętności przygotowania oferty warsztatowej przy użyciu i nazwaniu kompetencji jakie warsztat rozwija.

W ramach spotkania zakładane jest:

• zapoznanie uczestników warsztatu z pojęciem kompetencji oraz roli jaką odgrywa na współczesnym rynku pracy,
  • praktyczne zajęcia z rozpoznawania, nazywania, opisywania i dokumentowania kompetencji kształtowanych podczas realizowanych podczas zajęć prowadzonych z różnymi grupami uczestników.

Wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do rozpoznania kompetencji kształtowanych w ramach oferty instytucji, tym samym przygotowania argumentów w rozmowach z Rodzicami podopiecznych w czasie rekrutacji na zajęcia, czy władzami lokalnymi w trakcie ustalania budżetu instytucji.

Dla kogo?
Warsztat portfolio dedykowany jest edukatorom dla edukatorów realizujących zajęcia i warsztaty, czyli:

• pracownikom instytucji kultury,
  • przedstawicielom organizacji pozarządowych,
  • animatorom.

Warsztat potrwa ok. 3 godziny, a prowadzić go będa doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Ilość miejsc ograniczona.