Zapraszamy na wystawę malarstwa pani Ireny Natanek

Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa pani Ireny Natanek, która odbędzie się w sobotę 11 czerwca 2022 r. o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie. Wstęp jest oczywiście bezpłatny. 

Irena Natanek, urodzona w małej miejscowości Wola Zręczycka pod Krakowem, obecnie mieszka w Krakowie. Szkołę średnią ukończyła w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu na kierunku Ceramika Artystyczna. Szkołę wyższą w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, osiągając zawód pedagoga specjalnego. Ścieżka zawodowa artystki potoczyła się w kierunku pedagogicznym, jednak malarstwo od zawsze pozostaje jej pasją i stara się ją rozwijać, interesować współczesnymi trendami na rynku sztuki, czasami współpracuje z osobami prywatnymi, jak również np. z restauracjami, proponując im swoją sztukę. W latach 2017- 2019 była członkiem Stowarzyszenia „Centrum B7” propagującego kulturę i sztukę Krakowa. Obecnie artystka głownie zajmuje się malarstwem w technice akrylowej i olejnej, zgłębiając temat kobiecego portretu i symbolizmu.

- czytamy o autorce prac na stronie www.artinfo.pl .

Serdecznie zapraszamy na wernisaż malarstwa pani Ireny Natanek, by na własne oczy przekonać się jak różne mogą być portrety kobiet oraz jak wiele mogą mieć w sobie tajemniczości i symbolizmu.

Źródło: Centrum Kultury w Gdowie, www.artinfo.pl .

Skip to content