Zapraszamy na warsztaty Pozytywnej Dyscypliny!

Masz problemy ze „złym” zachowaniem dzieci, niesłuchaniem, marudzeniem czy buntem? Warsztaty z „Pozytywnej Dyscypliny” są właśnie dla ciebie. Poznasz na nich m.in. konkretne i skuteczne narzędzia rozwiązywania problemów, metody komunikacji, tworzenia dobrej relacji, pogłębisz swoją wiedzę dotyczącą wychowania. Zajęcia rozpoczną się we wtorek, 12 września 2023 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie.  Liczba miejsc jest ograniczona! Zapisy pod nr tel.: 696404930.

Rodzice z Gdowa! Ruszają zapisy na bezpłatne szkolenia z Pozytywnej Dyscypliny (tel. 696404930). Co to będzie? 5 cotygodniowych warsztatów w Centrum Kultury w Gdowie  w wtorki 12 i 19 września i 3, 10, 17 października w godzinach godz. 18.00-21.00. Zapisz się! Gwarantujemy ogrom wiedzy do wykorzystania od zaraz i praktyczne ćwiczenia w życzliwej atmosferze

– zachęcają Organizatorzy.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego Organizatorem warsztatów prowadzonych przez Pozytywne Rodziny w partnerstwie z Centrum Kultury Gdów jest Związek Dużych Rodzin 3 Plus. 

Zachęcamy rodziców do zapisów!

Skip to content