Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży

Pracownia plastyczna dla dzieci i młodzieży rozpoczęła swoje zajęcia w połowie września. Podpatrzyliśmy, jakie piękne prace powstały podczas zajęć. Jesteście ciekawi?

Było bardzo kreatywnie, twórczo i tanecznie ! Jedna z grup zrobiła baletnice z papieru, ukazując ich ruch w tańcu.  Następnie inspirując się znanymi malarzami, każdy uczestnik stworzył swoje arcydzieło, na którym ukazał tańczące baletnice na scenie. Początkujący artyści poradzili sobie świetnie! Sami zobaczcie, każda praca jest wyjątkowa 🙂

Kolejna grupa uczyła się technik kolażu, za pomocą którego starała się ukazać pieska. Wbrew pozorom zadanie nie było łatwe, ponieważ do dyspozycji były biało-czarne gazety i trzeba było wykazać się dużą kreatywnością, której na szczęście nie brakowało młodym artystom. Powstały przepiękne dzieła tych jakże przyjacielskich i kochanych stworzeń.

Jeszcze inna grupka uczyła się rysunku martwej natury w roli głównej z Misiem pluszowym, który bardzo podobał się uczestnikom. Zajęcia zapowiadają się bardzo interesująco.

 

To dobry moment, aby rozpocząć lub kontynuować wspaniałą przygodę z plastyką. W każdej chwili można dołączyć do zajęć, aby poznać nowe techniki rysunku, malarstwa czy też projektowania graficznego. Wszystkiego nauczy was pani Anna Suchoń-plastyk i artysta.

 

W poniedziałki o godzinie 15:00 zapraszamy dzieci i młodzież od klasy I do IV na zajęciach w pracowni rysunkowej i malarskiej.

Wtorek jest dniem pracowni projektowania graficznego, malarstwa i rysunku dla klas V do VIII.

Młodzież przygotowującą się do szkół artystycznych i nie tylko, zapraszamy w każdą środę na godzinę 16:00 na spotkania ze sztuką.

Czwartek będzie dniem, w którym zajęcia odbywać się będą tylko dla dorosłych. W ramach plastyki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku działać będzie pracownia dorosłych. Chętni mogą się zapisać także do pracowni hobbystycznej.

 

Informacje oraz zapisy pod numerem telefonu 512 186 807.

Koszt udziału wynosi 40 zł miesięcznie.

Skip to content