Z myślą o paniach. Dzień Kobiet z spektaklem i atrakcjami.

Wspaniała wiadomość dla pań z gminy Gdów. Z okazji ich święta Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas zaprasza na "Dzień Kobiet" do Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Zaplanowano muzyczną komedię romantyczną "Recepta na Szczęście" z muzyką na żywo oraz ponad 20 atrakcji dla pań i z myślą o paniach, które trudno wymienić jednym tchem, m.in. słodki poczęstunek, stoiska dedykowane paniom, fotobudka, porady kosmetyczne, modowe i fryzjerskie. Jak na Dzień Kobiet przystało nie może zabraknąć wystawy zdjęć, będących efektem niecodziennej sesji fotograficznej,  obrazującej różnorodność i piękno mieszkanek gminy Gdów. Bezpłatne wejściówki o ograniczonej ilości można już odebrać w Centrum Kultury w Gdowie w godz. 9 - 16 lub w godzinach późniejszych po wcześniejszym ustaleniu (tel. 512 186 807).  Serdecznie zapraszamy!

Radosne świętowanie rozpocznie romantyczny spektakl komediowy z muzyką na żywo w wykonaniu teatru O! La la!, który jest gwarantem wspaniałego widowiska.

Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim: Kasia - szukająca miłości, która dopiero zaczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście, Kleo - zrozpaczona, porzucona przez męża - kobieta w średnim wieku, Gina - seniorka, nie lubiąca samotności, która niedawno zapisała się do klubu "Dorosłych Singli" gdzie wybrano ją "Dziewczyną Roku". Wszystkie Panie mają swoje potrzeby, marzenia o miłości i plany. Wszystkie traktują doktora bardziej jako psychologa czy powiernika ich myśli aniżeli lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę i jest bardzo oddany swoim pacjentom /źródło/.

O scenariusz, reżyserię i muzykę zadbała Aleksandra Nieśpielak.

Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, będą wspaniałym początkiem niezapomnianego wieczoru. Po spektaklu panie czeka wyjątkowy czas. Będą mogły skorzystać z licznych darmowych atrakcji.

Przy słodkim poczęstunku, czekać na nie będą darmowe atrakcje i stoiska promocyjne:

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 12 251 43 67 lub 512 186 807.

Zapraszamy! Już dziś odbierzcie bezpłatne wejściówki w centrum kultury. Do zobaczenia!