Z literaturą za pan brat. Znamy laureatów CK-artu w tej kategorii.

Anna Nawrot z Niepołomic laureatką Ck-artu w kategorii literatura! 27 marca  2024 roku w Centrum Kultury w Gdowie odbyło się podsumowanie  XV Przeglądu Artystycznego Młodzieży CK-art w kategorii literatura. Prace oceniały: pani Barbara Rotter Stankiewicz - dziennikarka Dziennika Polskiego i redaktor naczelna kwartalnika "Mój Gdów", polonistka oraz pani Joanna Nalepa – polonistka, artystka plastyk zrzeszona w ZPAP. Po przeczytaniu   prac literackich w kategorii poezja i literatura uczniów ze szkół podstawowych: z klas: VI, VII, VIII oraz  szkół średnich, jury postanowiło nagrodzić następujące osoby:

 POEZJA

 

wyróżnienie : Ada Włodarczak Niepołomice, Zuzanna Całka Niepołomice

 

III nagroda: Barbara Pękala Bochnia

 

II nagroda: Ewa Nowak Niepołomice

 

I nagroda: Anna Stryjska Bochnia

 

 PROZA

 

III nagroda: nie przyznano

 

II nagroda: Ada Włodarczak , Kalina Łojek Niepołomice

 

I nagroda: Anna Nawrot Niepołomice

 

Statuetkę otrzymuje: Anna Nawrot

Serdecznie gratulujemy. Wszystkich uczestników zapraszamy na uroczysta Galę podsumowującą jubileuszowy 15. CK-art połączoną z rozdaniem nagród w piątek 5 kwietnia na godz. 16:30 do Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. 

XV Jubileuszowy Przegląd Artystyczny Młodzieży Ck-art, organizowany przez Centrum Kultury w Gdowie odbywa się pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa. Patronat medialny objęli: TVP3 Kraków, Radio Kraków, Dziennik Polski oraz portal dla mieszkańców Gdowa i okolic mójgdow.pl .

Skip to content