Wyróżnienie specjalne dla Centrum Kultury w Gdowie

W piątek, 26 stycznia 2024 roku w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach odbyła się na uroczysta gala AKT Niepołomice-Kraków podsumowująca miniony 2023 rok. Wydarzenie rozpoczęli sensei Paweł Janusz i sensei Michał Janusz, liderzy, którzy od 28 lat z sukcesami kierują klubem. Gala AKT była podsumowaniem sportowych sukcesów, ale też podróżą przez najważniejsze chwile minionego roku. Podczas uroczystości wręczono wyróżnienia specjalne dla osób, które wspierały AKT w 2023 r. W imieniu Centrum Kultury w Gdowie podziękowanie odebrała dyrektor Wioleta Chmiela.

Dziękujemy za to wyróżnienie i gratulujemy wspaniałych osiągnięć!

Sekcja AKT Niepołomice-Gdów działa w Centrum Kultury w Gdowie już 12 lat, cieszymy się, że dzieci mają możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego. Możemy się pochwalić nawet mistrzami. My także dziękujemy za przychylność i wsparcie, szczególnie przy organizacji wydarzeń plenerowych z udziałem zawodników karate. Szczególne podziękowania kierujemy do sensei-a  Bogusława Nowaka, który zainicjował zajęcia karate w Gdowie - powiedziała na uroczystej Gali dyrektor Wioleta Chmiela.

Wspólne celebrowanie sukcesów Akademii oraz osiągnięć zawodników zakończyło wręczenie nagród, wyróżnień i wybór najlepszych zawodników roku 2023.

Wszystkim zawodnikom i trenerom AKT Niepołomice życzymy sukcesów, niegasnącego zapału do pracy i treningów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.