Wyniki XIII CK-ART W KATEGORIACH: MUZYKA I TANIEC

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyniki XIII Przeglądu Artystycznego Młodzieży CK-art 2022 w kategoriach muzyka oraz taniec. Już niebawem przedstawimy wyniki z ostatniej ocenianej kategorii - teatr.

Uroczysta Gala XIII CK-art w kat. taniec, muzyka i teatr odbędzie się w poniedziałek 11 kwietnia 2022 r. o godzinie 17:00 na sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie. ZAPRASZAMY.

Lureatów w kategorii muzyka wyłoniło Jury w składzie: pani Elżbieta Gawryszewska oraz pan Janusz Gajec. Po wysłuchaniu przesłanych nagrań Jury postanowiło przyznać następujące nagrody oraz wyróżnienia:

SOLIŚCI  9 – 12 LAT

Wyróżnienie: Anna Nawrot, Laura Trychta, Zofia Policht.

III miejsce: Julita Woźniak, Laura Mruk

II miejsce: Blanka Nowak

I miejsce: Sandra Kiełtyka, Julia Wyszyńska

SOLIŚĆI 13 – 15 LAT

Wyróżnienie: Wiktoria Kaletka, Julia Jarząbek, Nadia Hyży,

III miejsce: Paulina Stępień

II miejsce: Zuzanna Mika, Dominika Kuźmicz

I miejsce i Statuetka CK-art: Wiktoria Kasprzyk, Karolina Januszewska

SOLIŚCI od 16 LAT

Wyróżnienie: Oliwia Kwiecień

III miejsce: Lena Kowalska, Gabriela Murzyn

II miejsce: Julia Świerkosz, Zuzanna Węglarz

I miejsce i Statuetka CK-art: Alicja Nowak, Alan Michalik.

W kategorii zespoły nagród nie przyznano.

*

Z kolei w kategorii Taniec - po obejrzeniu wszystkich nagrań Jury XIII Przeglądu Artystycznego Młodzieży CK-art w składzie: pani Anna Simsak – Godula, Yuliia Komenotrus oraz Wioletta Sala, postanowiło przyznać następujące nagrody oraz wyróżnienia:

TANIEC SOLO

III miejsce – Anna Bobowski

II miejsce – Aleksandra Dudzińska

I miejsce i statuetka CK-ART:  Aleksandra Suwara

TANIEC DUETY

WYRÓŻNIENIE – Maria Fasuga, Julia Szulc

III miejsce : Oliwia Sochacka, Nadia Świeczka

II miejsce: Dua Lipa Dance

I miejsce i statuetka CK-ART: Natalia Gaczoł, Zuzanna Pakieła

ZESPOŁY

WYRÓŻNIENIE: Another Level, Basic Sztos, Reakcja Junior

III miejsce: Zespół Reprezentacyjny Dobczyce, Flow

II miejsce: Cheerleaders Dobczyce, Sztos

I miejsce i statuetka CK-ART: Dance&Fun 2

Zapraszamy!

***

XIII Przegląd Artystyczny Młodzieży w Gdowie, organizowany przez Centrum Kultury w Gdowie przy współudziale Gminy Gdów, odbywa się pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Gdów. Patronat medialny nad konkursem objął "Dziennik Polski" oraz portal dla mieszkańców Gdowa i okolic "Mój Gdów" (www.mojgdow.pl).