Wolontariusze z Łapanowa nagrodzeni pysznymi tortami WOŚP.

Julia Stalmach - dzielna wolontariuszka z Łapanowa. Wspólnie ze swoją siostrą Martyną oraz mamą na "płuca po pandemii" zebrała do swojej puszki najwięcej z gdowskiego sztabu WOŚP bo aż 7476,45 zł. W nagrodę otrzymała wczoraj (17.04.2024 r.) pyszny tort. Za pomoc w mobilizacji wolontariuszy, podziękowania trafiły także na ręce Wioletty Nawojowskiej - dyrektor Centrum Kultury Gminy Łapanów. Słodki upominek przyjęli także pozostali wolontariusze z ziemi łapanowskiej, którzy kwestowali na rzecz 32. Finału WOŚP 28 stycznia 2024 r. Ostateczne rozliczenie zbiórki, to dokonały czas na podsumowania. Za wielkie zaangażowanie podziękowała Wioleta Chmiela, szefowa gdowskiego sztabu, dyrektor Centrum Kultury w Gdowie.

Wspólnie z panią dyrektor chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za udział w 32. Finale WOŚP, za to, że możemy na Was liczyć, że jesteście z nami, mimo czasami trudnych warunków atmosferycznych.

- powiedziała Wioleta Chmiela.

Pięknie dziękuję, że pamiętacie o nas. Cieszymy się, że mogliśmy się przyłączyć do gdowskiego sztabu i wspólnie zorganizować zbiórkę. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że nasza wolontariuszka Julcia zebrała do puszki najwięcej

- dodała Wioletta Nawojowska.

Przypomnijmy, że 70 070,97 zł - to rekordowa kwota jaką gdowski sztab z siedzibą w Centrum Kultury zebrał w czasie 32. Finału WOŚP 28 stycznia 2024 r.

Szczególnie doceniono Julię Stalmach, dzielną wolontariuszkę z Łapanowa, która wspólnie ze swoją siostrą Martyną i mamą na "płuca po pandemii" zebrała do swojej puszki najwięcej z gdowskiego sztabu bo 7476,45 zł. Natomiast największą puszkę w gminie Gdów zebrała Julia Feliks, która kwestowała wspólnie z Bartoszem Serafinem (4653,05 zł). Zanim z radością wolontariusze przekazali światełko do nieba 28 stycznia 2024 r. , wystąpili przed nimi fenomenalni muzycy z Orkiestry Baczków z wokalistami oraz obdarzeni niezwykle barwnymi głosami chórzyści z Tutte le Corde. Spotkaniu Noworocznemu Gospodarza Gminy z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi towarzyszyła radość WOŚP, duża porcja wspaniałej muzyki oraz wiele pyszności na stołach (więcej). Naturalnie, po rozliczeniu zbiórki, pyszne torty trafiły do wolontariuszy. 19 marca podziękowano szczególnie uczniom Szkoły Podstawowej w Gdowie (więcej), a 17 kwietnia 2024 r. - z Łapanowa.

Do zobaczenia za niecały rok na kolejnym finale WOŚP. Tymczasem zerknijcie na zdjęcia z spotkania z naszymi łapanowskimi przyjaciółmi. Sie ma!