Wiata na Zarabiu pomoże w upowszechnianiu kultury.

Urokliwe tereny Strefy Rekreacji Zarabie w Gdowie wzbogaciła powstała w tym roku nowa wiata. Obiekt usytuowany obok sceny pięknie komponuje się z otoczeniem. Będzie wspaniałym miejscem organizacji przez Centrum Kultury w Gdowie wielu wydarzeń kulturalnych. Sami zobaczcie jak pięknie prezentuje się w dzisiejszy słoneczny dzień.

Operacja w zakresie rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej  pn. Rozwój ogólnodostępnej  infrastruktury rekreacyjno-turystycznej - wiata na Zarabiu  w miejscowości Gdów mająca na celu  poprawę ogólnodostępnej  infrastruktury rekreacyjno – turystycznej na terenie miejscowości Gdów współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Raby”.

Wartość całkowita projektu 154 472,26 zł.

Wartość dofinansowania 44  541,00 zł.

www.dolinaraby.pl