Warsztaty wokalne i nauka gry na fortepianie – ruszają zapisy!

Lubisz śpiew lub grę na fortepianie? To świetnie. Centrum Kultury w Gdowie zaprasza na warsztaty wokalne oraz warsztaty nauki gry na fortepianie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy na indywidualne zajęcia, które poprowadzi wykwalifikowany instruktor muzyki. Terminy zajęć są ustalane indywidualnie z każdym uczestnikiem. Startujemy od października.  

Warsztaty wokalne to propozycja skierowana do pasjonatów muzyki, czyli wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę ze śpiewem, sprawdzić swoje umiejętności wokalne i sceniczne, a także dla tych, którzy marzą o karierze profesjonalnego piosenkarza/piosenkarki. Podczas zajęć rozwijamy zdolności wokalne, które przygotowują do udziału w konkursach wokalnych i teatralnych. Program zajęć realizowany jest w oparciu o pracę indywidualną i obejmuje:

  • ćwiczenia emisji wokalnej
  • ćwiczenia oddechowe
  • interpretację piosenki
  • pracę z akompaniatorem

- zachęca pani instruktor prowadząca zajęcia.

Warsztaty gry na fortepianie skierowane są do osób rozpoczynających naukę gry na fortepianie od podstaw, ale również dla tych bardziej zaawansowanych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Program zajęć i metoda nauczania dostosowane są indywidualnie do każdego uczestnika zajęć, w zależności od jego wieku, możliwości oraz zainteresowań muzycznych

- dodaje  pani instruktor.

Informacje i zapisy pod numerem telefonu 883 147 110. 

Zachęcamy do zapisów!

Skip to content