Walentynki na wesoło z Kabaretem z Konopii

 

 

WALENTYNKI NA WESOŁO - to propozycja spędzenia Święta Zakochanych w gminie Gdów. W tym roku, zamiast kwiatów i czekoladek, wszystkim zakochanym w swoich żonach, dziewczynach a nawet koleżankach z studiów czy pracy, proponujemy nietypowy prezent w postaci biletu na KABARET Z KONOPII. Wieczór w walentynkowym nastroju w centrum kultury zapewne każdemu sprawi wiele radości, podobnie jak walentynkowy upominek, który otrzyma każdy z jego uczestników. Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego dnia z ukochaną osobą, kabaretem w walentynkowej scenerii oraz zabawnymi skeczami!

Bilety w sprzedaży od 26 stycznia!

Trzej panowie z Kabaretu z Konopii są gwarantami doskonałej zabawy, zawsze mają świetny kontakt z publicznością, są autorami wielu zabawnych skeczy i piosenek. Często swym zabawnym występem uświetniają imprezy biletowane, zamknięte, plenerowe, realizacje telewizyjne, występy charytatywne, happeningi, improwizacje i wiele innych, a ich każdy występ jest niepowtarzalnym wydarzeniem, sprawiającym wiele radości publiczności.

Bilety w cenie 50 zł są już do nabycia w Centrum Kultury w Gdowie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00, niewątpliwie będą wyjątkowym prezentem dla ukochanej osoby, która na pewno ucieszy się z spędzenia Walentynek inaczej niż zawsze.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal „Mój Gdów”.

Zachęcamy wszystkich zakochanych do spędzenia Walentynek na wesoło, z KABARETEM Z KONOPII. 

 

Skip to content