Wakacje 2022 z Centrum Kultury w Gdowie

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat do skorzystania z oferty "Wakacje 2022 z Centrum Kultury w Gdowie".  Tegoroczne wakacje odbędą się w ostatnim tygodniu lipca,  przygotowaliśmy następujące propozycje:

• 25 lipca – Wycieczka do Wioski indiańskiej w Szczyrzycu - zwiedzanie, warsztaty, zabawy, poczęstunek.
  • 26 lipca – Warsztaty Plastyczne - malowanie piaskiem oraz Kino letnie w Centrum Kultury.
  • 28 lipca – Wycieczka do GO JUMP MEGAPARK w Krakowie, a w tym GO AIR powietrzne miasto oraz GO JUMP park trampolin.
  • 29 lipca – Spotkanie na Zarabiu w Gdowie - malowanie w plenerze, gra terenowa, zabawy, ognisko.

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu 507 019 380.

Poniżej zamieszczamy (do pobrania) Regulamin oraz Kartę zgłoszenia uczestnika "Wakacji 2022 Centrum Kultury Gdowie". Prosimy o wypełnienie i dostarczenie (osobiście, meilowo lub telefonicznie-zdjęcie) do Centrum Kultury w Gdowie do 20 lipca 2022 r. Płatność wyłącznie przelewem do 20 lipca 2022 r. Ilość miejsc ograniczona.

REGUAMIN I KARTA UCZESTNIKA WAKACJE 2022 Z CENTRUM KULTURY W GDOWIE

Rodziców, którzy zapiszą swoje dzieci na Wycieczkę do GO JUMP MEGAPARK prosimy o zapoznanie się z Regulaminami, które zamieszczamy poniżej oraz o dostarczenie, wraz z Kartą uczestnika, wypełnionej zgody (do pobrania poniżej), bez której dziecko nie może uczestniczyć w wycieczce. Zachęcamy również przy zapisach o podanie rozmiaru skarpet.

ZGODA RODZICA MEGA PARK PL

Regulamin-GoAIR 2022