“Urodziny Olafa” na zakończenie ferii. Czeka wspaniałe widowisko i mnóstwo atrakcji.

Widowisko z animacjami, fantastyczna zabawa, pokazy, śpiew, konkursy, zagadki i quizy oraz prezentacje warsztatowe  - to nasza propozycja na świetny program artystyczny na zwieńczenie ferii z Centrum Kultury w Gdowie.

Aktualnie zakończono już zapisy na zajęcia w tygodniu. Można jeszcze się zapisać na sobotnie wydarzenie. Warto, bo 24 lutego 2024 r. od godz. 11:00 w sali widowiskowej na dzieci czekać będzie wiele atrakcji. Tego dnia spektakl "Witajcie w naszej bajce"  poprowadzi pani Anna Kukawska, aktorka znana z serialu "Policjantki i Policjanci", połączony z animacjami i programem profilaktycznym. Wydarzenie zaangażuje dzieci dzieci do wspólnej integracyjnej zabawy. Prowadzone przez Panią Anię gry pokażą dzieciom jak ważna jest profilaktyka oraz to, że trzeba o niej pamiętać codziennie. Nauka poprzez zabawę to przecież najlepsza forma edukacji dla najmłodszych... Ponadto na scenie uczestnicy zajęć feryjnych zaprezentują wykonane w czasie warsztatów hobby-horse`y, spośród których wybierzemy i nagrodzimy najładniejsze. Wśród prezentacji warsztatowych znajdą się także taniec, śpiew, gra na instrumentach. "Urodziny Olafa" bo tak nazwaliśmy ten dzień, pełny dobrej energii i zabawy, zakończymy słodkim poczęstunkiem. Już nie możemy się doczekać. Olaf i Elza też.

Bilety w cenie 50 zł można nabyć w sekretariacie Centrum Kultury w Gdowie (II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 9-16.

Więcej informacji pod numerem telefonu 512 186 807.

Zalacznik-nr-1-KARTA-uczestnika-Ferie-2024

REGULAMIN-FERII-2024-Z-CENTRUM-KULTURY-W-GDOWIE