Turniej charytatywny #Razem dla Marysi w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie

W niedzielę, 2 lutego 2020 roku w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbył się charytatywny turniej piłkarski pod hasłem #Razem dla Marysi. W rozgrywkach wzięło udział łącznie 7 drużyn. Rywalizowały dwa zespoły Gdovi Gdów, dwa zespoły Zielonych z Niegowici, Gryf Wiatowice, Team Miąsko oraz goście z Northstar Miechów. Zwycięzcą turnieju została pierwsza drużyna Gdovi Gdów, która otrzymała puchar ufundowany przez Wójta Gminy Gdów. Turniejowi przyświecał szczytny cel, zbierano bowiem środki na leczenie rocznej Marysi Miąsko z sąsiedniej gminy.
Podczas turnieju piłkarskiego zebrano kwotę 3334,90 zł.

Do zbiórki przyłączyli sie także lokalni Przedsiębiorcy, którzy na portalu www.siepomaga.pl/przedsiebiorcyrazemdlamarysi założyli specjalną skarbonkę. W pierwszym etapie podczas turnieju przekazali na ręce taty Marysi kwotę 24155,00 zł, ale to nie koniec, zbiórka trwa nadal, a przedsiębiorcy mocno liczą na wsparcie ludzi biznesu oraz wszystkich chętnych, którzy chcą pomóc w zbiórce najdroższego leku na świecie.

Kolejna zbiórka odbędzie się 14 lutego w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Przed i po koncercie z okazji 55-lecia „Skladów”  będzie można nabyć walentynkowe, słodkie „serce dla Marysi”, które specjalnie na tą okazję upiecze pani Sołtys wraz z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich ze Stryszowej. Dochód ze sprzedaży serc w całości zostanie przekazany dla Marysi Miąsko.
Wszystkich, którzy będą obecni na koncercie zachęcamy do wsparcia akcji!

fot. A. Kasprzyk

Skip to content