Torty z serduszkiem WOŚP trafiły do wolontariuszy

W środę, 8 marca 2023 r. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy potwierdziła kwotę, którą zebrał gdowski Sztab. Ostatecznie wyniosła ona 58 771,45 zł  i 10 zł z e-Skarbonki.

Osobom najbardziej zaangażowanym w tegoroczną akcję podziękowano w specjalny sposób. Orkiestrowe torty trafiły zarówno do wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Gdowie jak i wolontariuszy z Centrum Kultury Gminy Łapanów. To właśnie z ich puszek na konto gdowskiego sztabu wpłynęło najwięcej środków. Rekordową kwotę zebrała grupa Weroniki Drabik ze Szkoły Podstawowej w Gdowie (3403,72 zł). Słodkości dla wolontariuszy przekazali szefowa sztabu WOŚP Wioleta Chmiela i wójt Gdowa Zbigniew Wojas. 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy zbierali środki dla gdowskiego Sztabu WOŚP. Dziękuję osobom, które pomagały w organizacji wolontariuszy, pani Dorocie Kasprzyk, pani dyrektor z Centrum Kultury Gminy Łapanów oraz pracownikom z Centrum Kultury w Gdowie, którzy organizowali nasz Sztab. - na zakończenie powiedziała Wioleta Chmiela - szefowa sztabu.

"Jesteśmy zchwyceni tegorocznym Finałem, tym jak kolorowo i radośnie zagraliście w Polsce i na całym świecie!"
"Jak zwykle stanęliście na wysokości zadania, co w cale nas nie dziwi, bo nawet w trudnych latach covidowych byliście zwarci, gotowi i pokazywaliście wszystkim Polakom cudowną energię i Wasze ogromne zaangażowanie w pomaganie."

"Barodz dziękujemy wszystkim lokalnym mediom, które grały razem z nami. Bardzo dziękujemy wszystkim włodarzom, którzy pomagali Wam w organizowaniu finałowych atrakcji. Dziękujemy wszystkim artystom, którzy na setkach imprez bawili się wraz z wolontariuszami i mieszkańcami. Po raz kolejny pokazaliśmy, że możemy na siebie liczyć, a wszystko co robimy, odbywa się mega profesjonalnie i odpowiedzialnie" - czytami w przesłanym do Sztabu podziękowaniu.

W piątek, 31 marca 2023 roku zostanie ogłoszona kwota zebrana przez WOŚP podczas tegorocznego finału.

Skip to content