Teatr w CK-art już w środę 27 marca. Zapraszamy.

Trwa czas wielkiej przygody zwanej Jubileuszowy XV Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-art w Gdowie. Tym razem zapraszamy uczestników i publiczność na przesłuchania konkursowe w kategorii teatr, które odbędą się w środę 27 marca 2024 r. od godziny 14:30 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie, zgodnie z poniższym harmonogramem.

godz. 14.30 - rozpoczęcie
godz. 14.40 - Grupa Teatralna Mozaika ze SP w Bilczycach
godz. 15.00 - Grupa Teatralna ze SP w Niegowici
godz. 15.30 - Grupa teatralna "Skądinąd" z PCKZIU w Wieliczce
godz. 16.15 - zakończenie.

Z niecierpliwością czekamy, by na żywo zobaczyć Wasze wspaniałe prezentacje aktorskie. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników i życzymy powodzenia.  

Przypominamy, że przesłuchania w kategorii muzyka odbędą się w poniedziałek i we wtorek 25 i 26 marca w Centrum Kultury w Gdowie (więcej informacji), a w kategorii taniec w środę 3 kwietnia od godz. 9:00 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie (więcej informacji).

XV Jubileuszowy Przegląd Artystyczny Młodzieży Ck-art, organizowany przez Centrum Kultury w Gdowie odbywa się pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa. Patronat medialny objęli: TVP3 Kraków, Radio Kraków, Dziennik Polski oraz portal dla mieszkańców Gdowa i okolic mójgdow.pl .

 

Skip to content