Taniec Nowoczesny cieszy się dużą popularnością

W każdy poniedziałek i czwartek w naszym Centrum Kultury odbywają się zajęcia z Tańca Nowoczesnego, podczas których uczestnicy poznają różne układy choreograficzne oraz style taneczne. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci (od 6 lat) oraz młodzieży i cieszą się dużą popularnością, szczególnie wśród dziewczynek.

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w Centrum Kultury w Gdowie cieszą się dużym zainteresowaniem. Działamy razem od ponad 2 lat powiększając nasze ekipy. Jeśli masz ochotę dołączyć do naszego teamu to jest na to ostatnia szansa! Zapraszamy do grup dostosowanych do wieku oraz poziomu zaawansowania. Do zobaczenia na sali 😊

-zachęca Sara Dąbrosz, instruktorka prowadząca zajęcia.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z tańca nowoczesnego, które odbywają się w poniedziałki i czwartki w godz. 17-20:00 w budynku Centrum Kultury w Gdowie.

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 605569742.