Szydełkowanie w Gdowie.

A może zajęcia z szydełkowania? Pod okiem pani Adrianny z Sznuru Sznuru w naszym Centrum Kultury w Gdowie powstają wspaniałe małe dzieła sztuki.

Na tą chwilę nasza grupa opanowała już podstawy i zaczynamy bardziej skomplikowane projekty. Tworzymy dekoracje, torebki i inne skarby ze sznurka. Oczywiście jeśli znajdą się chętni, by rozpocząć przygodę z szydełkowaniem od postaw, rozważymy utworzenie nowej grupy właśnie dla początkujących. Pamiętam że pewnego dnia, jako mama, mieszkająca daleko za miastem, wróciłam do tego, co od dziecka sprawiało mi największą radość – do tworzenia. Teraz swoją twórczość realizuję na wielu płaszczyznach, ale szczególnie szydełkowaniem chcę podzielić się z Wami

– podsumowuje pani Adrianna, zachęcając do rozpoczęcia przygody z szydełkowaniem.

Lubisz szydełkować? A może chcesz nauczyć się tworzyć urocze przedmioty ze sznurka? Zapraszamy na zajęcia z szydełkowania zarówno osoby dorosłe jak i młodzież od 12 roku życia. Chwile z szydełkiem w ręku pozwolą nie tylko na rozwijanie umiejętności manualnych. To wspaniała możliwość relaksu, oderwania się od codziennych trosk i poznania nowych ludzi.

Poznaj społeczność rękodzielników i naucz się podstawowych technik szydełkowania.  Zapisz się na zajęcia już dziś.

Warsztaty odbywają się dwa razy w miesiącu w Centrum Kultury w Gdowie na II piętrze w środy w godz. 17:00 - 19:00.  Cena wynosi 100 zł za miesiąc i zawiera koszt materiałów.

Zachęcamy do zapisów pod numerem telefonu 512 186 807.