ŚWIĄTECZNIE W PRACOWNI PLASTYCZNEJ

W pracowni plastycznej Centrum Kultury w Gdowie przed świętami dużo się działo. Tworzyli duzi i mali. Powstały kartki świąteczne i ozdoby.

Panie z UTW wykonały duże kartki techniką akwarelową, tak zwane „światy” z opłatków i ozdobiły bombki szklane brokatem, a styropianowe techniką decoupage. Najmłodsi uczestnicy zajęć przygotowywali się do konkursów malując anioły oraz kartki świąteczne akwarelami. Na bombkach powstały zimowe i nastrojowe scenki.

Właśnie się dowiedzieliśmy, że jedna z naszych uczestniczek – Hania Rachoń zajęła w swojej kategorii konkursu „Świąteczne życzenia” zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury w Bochni pierwsze miejsce! Nagrodą główną jest wydrukowanie kartki i rozesłanie jej do różnych firm w Małopolsce ze świątecznymi życzeniami. Serdecznie gratulujemy!