Spotkanie grupy Gdów-Art

Grupa GDÓW – ART  spotkała się 12 grudnia w Centrum Kultury w Gdowie by podsumować pierwszą wspólną wystawę, która odbyła się w budynku CK w listopadzie, a także zaplanować najbliższe działania. Powitaliśmy kolejną nową osobę w naszej grupie: panią Anię Radomską, którą przedstawimy bliżej już niebawem. Pojawiły się pomysły na kolejne wystawy, o których będziemy informować na bieżąco. Z uczestnikami grupy spotkamy się już we wtorek i w środę, ponieważ Państwo Zofia i Andrzej Tylkowie będą jurorami konkursu na najpiękniejszą szopkę i bombkę świąteczną. Pani Angelika Matras zaprasza we wtorek do Krakowa. Będzie  prezentować swoją pracę dyplomową w Pałacu Erazma Ciołka. W najbliższych dniach zapraszamy na kiermasz świąteczny, który odbędzie się pod Urzędem Gminy w Gdowie. Przygotowujemy dla Państwa naprawdę piękne i unikatowe prezenty świąteczne dla najbliższych. Będziemy w niedzielę 22 grudnia od godz. 9.00.  Zapraszamy!!! Nie chcąc się powtarzać w kwestii planów na najbliższe miesiące, pragnę tylko sprecyzować, że będą warsztaty z uczestnikami naszej grupy podczas ferii w Centrum Kultury w Gdowie oraz w świetlicach: w Cichawie i Nieznanowicach. Panie Angelika Matras i Żaneta Bzdyl będą zapoznawać uczestników z tajemniczą sztuką pozłotnictwa. Wielką atrakcją w centrum będą też warsztaty artystyczne dla dzieci z panią profesor Małgorzatą Buczek - Śledzińsk z Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Warsztaty zostaną przygotowane  dla dzieci i dla artystów z grupy GDÓW – ART. Będziemy pracować wspólnie, ucząc się od siebie nawzajem. To wszystko udało nam się ustalić podczas naszego ostatniego spotkania. Działając wspólnie staramy się przedstawić ciekawą ofertę dla mieszkańców gminy, a przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. Dlatego zapraszamy do obserwowania naszej strony by móc uczestniczyć w ciekawych spotkaniach i  działaniach artystycznych.

Anna Suchoń