Spotkania ze sztuką

W każdą środę o godz. 16:00 w naszym Centrum Kultury odbywają się zajęcia pn. "Spotkania ze sztuką", które prowadzi pani Anna Suchoń-plastyk i artysta. Warsztaty trwają aż 120 minut!

To zajęcia plastyczne skierowane do młodzieży ze szkół podstawowych, mające na celu zainteresować uczestników różnymi tematami związanymi z tą dziedziną. Mogą być przygotowaniem do egzaminów wstępnych i do szkół artystycznych, ponieważ oprócz zadań plastycznych można się na nich zapoznać z wybranymi zagadnieniami z historii sztuki. Omawiamy wystawy, które można zwiedzić w Krakowie, są opowieści o artystach i ich ciekawym życiu. Powstają martwe natury, rysunki postaci, twarz, pejzaże itd.- informuje pani Ania.

W ostatnim czasie uczestniczy wykonali m.in. martwą naturę z misiami, powiększenie rośliny oraz zbliżenie na oko inspirując się własnym okiem i obserwując je w lusterku. Efekty prac są imponujące! Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zapraszamy do udziału w zajęciach w każdą środę w godz. 16-18:00.

Koszt udziału wynosi 40 zł miesięcznie.

Informacje oraz zapisy pod numerem telefonu 512 186 807.