ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL DLA DOROSŁYCH W WYKONANIU TEATRU SZTOLNIA

"Skok w bok dla dwojga" to tytuł spektaklu w wykonaniu wielickiego Teatru Sztolnia, na który zapraszamy w sobotę 20 maja 2023 r. o godzinie 19:00 do Centrum Kultury w Gdowie. Bezpłatne wejściówki można odbierać w centrum kultury od poniedziałku 8 maja w godzinach od 9:00 do 20:00. Ilość miejsc jest ograniczona. Spektakl przeznaczony jest dla osób dorosłych. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego wyjątkowego widowiska, pełnego dobrego humoru i wspaniałej gry aktorskiej wielickiego Teatru Sztolnia!

Gramy i rozśmieszamy. Teatr uczy i bawi i tego się trzymamy

- mówią aktorzy Sztolni.

Na deskach sceny Centrum Kultury w Gdowie zagrają Jadwiga Dec, Marzena Matyśkiewicz, Andrzej Szylar, Jarosław Łabczuk, Weronika Dybczak i Marek Cyganek, prezentując komedię Larsa Albauma i Dietmara Jacobsa, w tłumaczeniu Izabeli Rozhin.

Leon i Jola to całkowite przeciwieństwo swoich przyjaciół, podstarzałego playboya Martina i „kuguarzycy” Katii, którzy nieustannie prześcigają się w łóżkowych podbojach. Upatrują oni w zachowaniu Leona i Joli znamion niechybnego rozstania, wiec każde z osobna postanawia namówić przyjaciół na ożywczy skok w bok....

Na spektakl zapraszają Gmina Gdów, Centrum Kultury w Gdowie, Wielickie Centrum Kultury oraz Teatr Sztolnia.

ZAPRASZAMY!