Pracownia plastyczna zaprasza! Ruszają zapisy na zajęcia!

A może zajęcia plastyczne w naszej pracowni? Wybór jest bardzo duży. Czeka pracownia rysunkowa i malarska, pracownia ceramiczna, spotkania ze sztuką, pracownia projektowania graficznego, malarstwa i rysunku, pracownia Uniwersytetu III Wieku oraz grupy GDÓW ART. Ponadto oferujemy warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych, warsztaty specjalistyczne i okolicznościowe. Gwarantujemy wspaniałą przygodę plastyczną! Zapewniamy profesjonalne materiały plastyczne, twórczą atmosferę i kameralne warunki. Zapraszamy na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych. Więcej informacji pod numerem telefonu 512 186 807. Pracownia będzie działać od 18 września. 

W poniedziałki w naszej pracowni rysunkowej i malarskiej wraz z "PLASTUSIAMI" zaczarujemy przybory plastyczne. Będziemy rysować kredką, węglem, grafitem a nawet... piórkiem. Duża dawka malarstwa, grafiki i animacji będzie czekać na dzieci z klas I - V w godzinach 15-17, a koszt zajęć wynosi 50 zł miesięcznie.

We wtorki z kolei do naszej pracowni rysunkowej i malarskiej zapraszamy dzieci z klas IV - VI. Nazwiemy je "PASTELE". I z nimi będziemy rysować kredką, węglem, grafitem a nawet... piórkiem. Duża dawka malarstwa, grafiki i animacji gwarantowana! Koszt: 50 zł za miesiąc. 

We  wtorki królować będzie także ceramika KRAM. Lepienie z gliny, tworzenie modeli, projektowanie, odciskanie, kształtowanie, rzeźbienie, odlewanie i malowanie pochłoną nas do reszty. Zajęcia z cenie 80 zł miesięcznie odbywać się będą w godzinach 18-20. 

Środy będą pod znakiem spotkania ze sztuką o nazwie PALETA. Wtedy też do pracowni projektowania graficznego, malarstwa i rysunku zaprosimy dzieci z klas VI - VIII. Wspólnie będziemy projektować graficznie, malować różnymi farbami: akwarelą, gwaszem, olejną i akrylem. Damy się ponieść rysunkom projektowym, klasycznym i  szkicowaniu. Zajęcia będą też doskonałe dla osób przygotowujących się do szkół plastycznych. Będziemy rzeźbić w glinie. Zagłębimy tajniki malarstwa i rysunku. Poznamy historię sztuki i zagadki sztuki współczesnej. Koszt zajęć, które odbywać się będą w godzinach 16-18 wynosi 50 za miesiąc. 

W czwartki w godz. 12:30 - 14:00 i 17:00 - 18:30 (dwa razy w miesiącu) zapraszamy na zajęcia plastyczne słuchaczy Gdowskiego Uniwersytetu III Wieku. 

W jeden czwartek w miesiącu zapraszamy do pracowni grupy GDÓW ART. Tam zajęcia odbywać się będą w godz. 18-20.

Zajęcia prowadzi pani Anna Suchoń.

Szczegóły dotyczące zapisów i płatności dostępne są pod telefonem 512 186 807, przez mail: sekretariat@ck.gdow.pl oraz na stronie www.ck.gdow.pl.

Zachęcamy do zapisów. W podjęciu decyzji niech pomogą poniższe filmy i zdjęcia z cudnymi pracami dzieci.

 

Skip to content