Poznaj tajniki profesjonalnej fotografii podczas Warsztatów fotograficznych – rusza kolejna edycja!

Rusza kolejna edycja Warsztatów Fotograficznych dla grupy początkującej oraz zaawansowanej! Jeśli chcesz poznać tajniki profesjonalnej fotografii lub po prostu nauczyć się robić ładne zdjęcia, to mamy ofertę zajęć dla Ciebie!

Zajęcia z fotografii mają na celu rozwinąć horyzonty i poszerzyć wiedzę osobom, które lubią fotografować, a także chciałaby się dowiedzieć czegoś więcej w tej dziedzinie niż tylko zwykłe „pstrykanie” zdjęć.

-informuje Instruktor prowadzący warsztaty.

W ramach programu zajęć uczestnicy poznają:

• budowę aparatu i jego parametry
  • niezbędną teorię przydatną w fotografowaniu
  • podstawowe techniki fotografowania (ustawienia sprzętu, praca ze światłem)
  • techniki fotografowania smartfonem
  • rodzaje i typy fotografii, takie jak portret, martwa natura, inscenizacja, krajobraz, reportaż, fotografia analogowa
  • podstawy obsługi najbardziej popularnych programów do obróbki zdjęć.
  • metody współpracy z osobą fotografowaną
  • zastosowanie fotografii w sztuce
  • przybliżone zostaną także sylwetki mistrzów fotografii.

Warsztaty będą się odbywać w Centrum Kultury, a ponadto zostaną zorganizowane również plenery w okolicach Gdowa (w wybraną sobotę/niedzielę-dzień do ustalenia z uczestnikami warsztatów), w celu ćwiczenia praktyki w różnej scenerii.

Przewidziane są dwie grupy wiekowe:

1. Grupa początkująca (wtorki 18.00 - 19.00)
  2. Grupa zaawansowana, czyli kontynuacja warsztatów zakończonych w grudniu (wtorki 19.00 - 20.00)

Warsztaty rozpoczną się po zebraniu grupy - trwa nabór.

Planowana jest wspólna wystawa fotografii kończąca cykl warsztatów w obu grupach. Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować swoje najlepsze prace wykonane podczas zajęć fotografii.

Koszt miesięczny warsztatów wynosi 120 zł od osoby (4 spotkania w miesiącu), co daje 30 zł od osoby za jedno spotkanie.  Pierwsze spotkanie jest bezpłatne.

Zapisy i szczegóły pod nr tel. 12 251 43 67; 512 186 807

Zapraszamy !