Pod Skrzydłami Anioła

14 grudnia w siedzibie WIŚNIOWSKI w Nowym Sączu odbył się wielki finał artystycznego cyklu Pod Skrzydłami Anioła 2019. Wzięły w nim udział dzieci z gminy Gdów uczęszczające na  zajęcia plastyczne do Centrum Kultury w Gdowie. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody w ogólnopolskim konkursie, zorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu. Tematem działań była „Moja kartka bożonarodzeniowa”.

Na konkurs napłynęło ponad 1000 prac z całej Polski. Spośród 22 wysłanych kartek z naszego centrum, nagrodę zdobyło pięcioro uczestników. W kategorii przedszkolaków I nagrodę otrzymał Dominik Piskorski. W kategorii dzieci od lat 7 do 9 wyróżnienie dostały: Iga Natanek i Karolina Gajek. W kategorii od lat 10 do 13 wyróżnienie otrzymała Paulina Samek, a Zuzanna Bartosik zdobyła nagrodę Grand Prix. Wyróżnienie otrzymała też Anna Suchoń – instruktor plastyki z Centrum Kultury w Gdowie, za przygotowanie z uczestnikami prac konkursowych. Nagrody wręczał Prezydent Nowego Sącza, pan Ludomir Handzel. Dla dzieci, rodziców i pani instruktor, było to bardzo miłe i emocjonujące spotkanie, bardzo uroczyście przygotowane przez organizatorów i sponsorów. Uczestnicy konkursu z pewnością je zapamiętają, jako bardzo miłe wydarzenie, zachęcające do dalszej pracy artystycznej.

Na zdjęciach:

Prace naszych pociech na prezentacji multimedialnej

Wręczenie nagród

Pozowanie na ściance