Początkujący karatecy i ich Sensei zachęcają do rozpoczęcia przygody z karate tradycyjnym.

Dziś nieśmiało podglądamy z aparatem w ręku jak początkujący karatecy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie sportu. Musimy przyznać, że najmłodsi radzą sobie po prostu... wspaniale. Oczywiście pod czujnym okiem Sensei z Akademii Karate Tradycyjnego doskonalą się także "kolorowe pasy".  Przypominamy, że na zajęcia zapraszamy dzieci od 5-tego roku życia, młodzież i dorosłych. O licznych zaletach treningów mówią sami instruktorzy.

Dlaczego karate? Korzyści jest wiele: harmonijny rozwój, pewność siebie, dyscyplina, koncentracja, dobra zabawa, szacunek, wytrwałość i przygoda (obozy, turnieje, wycieczki)

- zachęcają trenerzy z Akademia Karate Tradycyjnego w Niepołomicach, jedni z najlepszych szkoleniowców w Polsce, wielokrotnie nagradzani za osiągnięcia w pracy trenerskiej i jednocześnie wciąż aktywni zawodnicy – wielokrotni medaliści mistrzostw Polski, Europy i świata.

Zajęcia odbywają się w naszym Centrum Kultury w Gdowie (w sali lustrzanej) zgodnie z poniższych harmonogramem:

  • Poniedziałek: 15.00-15.45 zielone i niebieskie pasy
  • Wtorek - 15.00-15.45 grupa początkująca 5+ oraz 15.55-16.40 żółte i pomarańczowe pasy
  • Środa: 15.00-15.45 zielone i niebieskie pasy
  • Czwartek: 15.00-15.45 grupa początkująca 5+ oraz 15.55-16.40 żółte i pomarańczowe pasy

Karate dla dzieci i młodzieży

Akademia dba o rozwój swoich wychowanków od najmłodszych lat. W klubie trenują dzieci od 4. roku życia. Uczą się jak żyć aktywnie i zdrowo, kształtują swój charakter i prawidłową sylwetkę. Systematyczny trening uczy ich pokory i dyscypliny. Dzięki zajęciom karate, dzieci nadpobudliwe uspokajają się, a nieśmiałe nabierają większej pewności siebie. Karate rozwija wszechstronnie i harmonijnie. To rzadkość, takie zalety ma niewiele dyscyplin sportowych. Co ważne, lekarze zalecają karate jako profilaktykę i leczenie wad postawy.

Karate dla dorosłych
Karate można zacząć ćwiczyć w każdym wieku, niezależnie od siły fizycznej. Systematyczny trening poprawia krążenie, wzmacnia ciało, pomaga utrzymać dobrą formę i lepsze samopoczucie.

Karate dla osób niepełnosprawnych
Akademia prowadzi treningi dla osób z problemami neurologicznymi (zespół Downa, ADHD), niewidomych, niesłyszących. Dzięki treningom, uczestnicy zyskują większą pewność siebie.

Więcej informacji na stronie http://karatedo.krakow.pl/zapisy-na-rok-szkolny-2023-24/ .

Zapisy pod numerem telefonu 12 346 42 00 lub 533 508 499.

Zachęcamy do rozpoczęcia przygody z karate w szkole mistrzów świata!

 

Skip to content