Plastyczne poszukiwania Świętego Mikołaja w jego krainie.

 

Czy to już Mikołajki? Oczywiście, że jeszcze nie. By święty mógł odwiedzić dzieci i nie tylko i obdarować je prezentami, najpierw musi znaleźć właściwą drogę, a to jeszcze chwilę potrwa. Jak do nas dotrze? Skąd wyruszy? A w ogóle to gdzie teraz jest Święty Mikołaj? Na te i inne pytanie plastycznie odpowiedziały dziś nasze dzieci, biorące udział w zajęciach. Jak wyglądały poszukiwania Świętego Mikołaja w jego Krainie? Sami zobaczcie na zdjęciach. 

A może zajęcia plastyczne w naszej pracowni?

Wybór jest bardzo duży. Czeka pracownia rysunkowa i malarska, pracownia ceramiczna, spotkania ze sztuką, pracownia projektowania graficznego, malarstwa i rysunku, pracownia Uniwersytetu III Wieku oraz grupy GDÓW ART. Ponadto oferujemy warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych, warsztaty specjalistyczne i okolicznościowe. Gwarantujemy wspaniałą przygodę plastyczną! Zapewniamy profesjonalne materiały plastyczne, twórczą atmosferę i kameralne warunki. Zapraszamy na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych.

Więcej informacji pod numerem telefonu 512 186 807. 

W poniedziałki w naszej pracowni rysunkowej i malarskiej wraz z "PLASTUSIAMI" czarujemy przybory plastyczne. Rysujemy kredką, węglem, grafitem a nawet... piórkiem. Duża dawka malarstwa, grafiki i animacji czeka na dzieci z klas I - V w godzinach 15-17, a koszt zajęć wynosi 50 zł miesięcznie.

We wtorki z kolei do naszej pracowni rysunkowej i malarskiej zapraszamy dzieci z klas IV - VI. Nazywamy je "PASTELE". I z nimi będziemy rysować kredką, węglem, grafitem a nawet... piórkiem. Duża dawka malarstwa, grafiki i animacji gwarantowana! Koszt: 50 zł za miesiąc.

We  wtorki króluje ceramika KRAM. Lepienie z gliny, tworzenie modeli, projektowanie, odciskanie, kształtowanie, rzeźbienie, odlewanie i malowanie pochłaniają nas do reszty. Zajęcia z cenie 80 zł miesięcznie odbywają się w godzinach 18-20.

Środy to spotkania ze sztuką o nazwie PALETA. Wtedy też do pracowni projektowania graficznego, malarstwa i rysunku zapraszamy dzieci z klas VI - VIII. Wspólnie projektujemy graficznie, malujemy różnymi farbami: akwarelą, gwaszem, olejną i akrylem. Dajemy się ponieść rysunkom projektowym, klasycznym i  szkicowaniu. Zajęcia są też doskonałe dla osób przygotowujących się do szkół plastycznych. Rzeźbimy w glinie. Zagłębimy tajniki malarstwa i rysunku. Poznajemy historię sztuki i zagadki sztuki współczesnej. Koszt zajęć, które odbywają się w godzinach 16-18 wynosi 50 za miesiąc.

W czwartki w godz. 12:30 - 14:00 i 17:00 - 18:30 (dwa razy w miesiącu) zapraszamy na zajęcia plastyczne słuchaczy Gdowskiego Uniwersytetu III Wieku.

W jeden czwartek w miesiącu zapraszamy do pracowni grupy GDÓW ART. Tam zajęcia odbywać się będą w godz. 18-20.

Zajęcia prowadzi pani Anna Suchoń.

Szczegóły dotyczące zapisów i płatności dostępne są pod telefonem 512 186 807, przez mail: sekretariat@ck.gdow.pl oraz na stronie www.ck.gdow.pl.

ZACHĘCAMY DO ZAPISÓW!

Skip to content