Nabór na zajęcia karate w Gdowie

Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice - Kraków zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia karate, które odbywają się w budynku Centrum Kultury w Gdowie.

Miłośnikiem karate nikt się nie rodzi tak po prostu, cechy karateki nabywa się na regularnych ćwiczeniach na treningach. Cieszę się, gdy widzę, jak dzieci zaczynają trenować i się rozwijają, mają coraz większą sprawność fizyczną, jak po pewnym czasie są zdyscyplinowane. Trzeba pamiętać, że karate to nie tylko samoobrona, ale to też zasady Dojo Kun, które staram się wpajać młodzieży.  Młodzi ludzie powinni dążyć do doskonałości charakteru, bronić ścieżek prawdy, krzewić ducha wysiłku, szanować zasady etykiety oraz strzec się porywczej odwagi. Wierzę, że kierując się tymi 5 zasadami wyrosną na wspaniałych ludzi

- zapewnia Sensei prowadzący sekcję.

W treningach, które odbywają się w Centrum Kultury w Gdowie,  mogą uczestniczyć dzieci od 5 lat a wraz z nimi również dorośli.

Grupa I przeznaczona dla początkujących będzie mieć zajęcia w wtorki w godzinach 15:00 - 15:45 oraz w czwartki o tej samej porze. Osoby posiadające kolorowe pasy zostaną przydzielone do grup II i III. We wtorki grupa II rozpocznie zajęcia o godzinie 15:55 (do godziny 16:40), a grupa III w godzinach 16:50 - 17:35. Z kolei w czwartki zarówno grupa II jak i III będzie mieć wspólne zajęcia w godzinach 15:55 - 16:40.

Informacje oraz zapisy pod numerem telefonu 501 107 841. Szczegóły na plakacie.

Zapraszamy!