Konkurs plastyczny “Piękna nasza Niepodległa”

Centrum Kultury w Gdowie zaprasza chętnych do udziału w konkursie plastycznym „Piękna nasza Niepodległa”. Konkurs ma na celu zachęcanie do wyrażania patriotyzmu poprzez twórczość plastyczną i włączenie dzieci i młodzieży i dorosłych  do wspólnego świętowania listopadowych obchodów związanych ze 103. rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz kształtowanie poczucia piękna, świadomości narodowej i szacunku do ojczyzny.

Tematem konkursu jest ukazanie piękna przyrody, krajobrazów, zwyczajów, uroczystości naszej niepodległej ojczyzny poprzez zaprezentowanie własnej wizji,  w  technice  rysunku, malarstwa lub komiksu w formacie prac: A3, A4.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:

1 kat.  dzieci od 4 – 10 lat,

2 kat. młodzież od 11 – 17 lat,

3 kat. dorośli od 18 lat.

Prace wraz z kartą zgłoszenia prosimy składać w Centrum Kultury w Gdowie lub przesyłać na adres: Centrum Kultury w Gdowie Gdów 398, 32-420 Gdów.

Na prace konkursowe czekamy od 4 do 8 listopada (do godz. 16.00).
Ogłoszenie wyników oraz odbiór nagród nastąpi 11 listopada 2021 roku o godz. 17.30 w Centrum Kultury w Gdowie po koncercie z okazji Narodowego
Święta Niepodległości, wyniki ukażą się również na stronie internetowej
Organizatora: www.ck.gdow.pl oraz na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Z uwagi na pandemię, zastrzegamy sobie możliwość zmian w regulaminie.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 512 186 807 lub mailowy pod adresem konkursy@ck.gdow.pl .

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO PIĘKNA NASZA NIEPODLEGŁA

KARTA ZGŁOSZENIA PIĘKNA NASZA NIEPODLEGŁA ( w wersji PDF)
KARTA ZGŁOSZENIA PIĘKNA NASZA NIEPODLEGŁA (w wersji WORD)