“Jeżeli kochać…” – koncert jubileuszowy chóru “Tutte le Corde”

Sobotni wieczór w Centrum Kultury w Gdowie był pełen emocji i wrażeń, a to za sprawą niezwykłego koncertu przygotowanego przez chór "Tutte le Corde" pod dyrekcją Elżbiety Gawryszewskiej z okazji Jubileuszu 15-lecia działalności. Sala widowiskowa wypełniła się wspaniałą publicznością, która wspólnie z chórem śpiewała i świętowała to niecodzienne wydarzenie. Koncert przygotowany przez naszych Jubilatów składał się z dwóch części, pierwsza bardziej liryczna, druga kabaretowa. Całość dopełniała pełna magii gra pianistki Julii Kocjan, wspaniale brzmiący kwartet smyczkowy w składzie Anna Gęgotek, Joanna Boryczko, Kinga Szczepanik, Mikołaj Pęcherski oraz niezwykły wokal Marcina Korbuta.  Nie zabrakło również prezentacji z ostatnich 5-lat działalności grupy. Gratulacje na ręce pani dyrygent w imieniu Gminy Gdów złożył wójt - Zbigniew Wojas oraz skarbnik - Katarzyna Lisowska, gratulacje popłynęły również od pani dyrektor oraz pracowników Centrum Kultury w Gdowie, zaprzyjaźnionego chóru Camerata oraz od pani kierownik Edyty Trojańskiej - Urbanik. Oklaskom nie było końca...
Dziękujemy za wspaniały występ artystyczny i życzymy wielu sukcesów w kolejnych latach działalności chóru.