Jakie atrakcje dla najmłodszych czekają w najbliższa niedzielę na Zarabiu w Gdowie?

Najmłodszych uczestników Pikniku Rodzinnego z okazji Święta Ziemi Gdowskiej zapraszamy pod scenę na godzinę 15.00, tam rozpocznie się show z udziałem pluszaków o bardzo dużych gabarytach. Roztropna Delcia, śmieszny Piko i przemądrzały Szczuromir zaproszą najmłodszych do wspólnej zabawy. Będzie kolorowo i radośnie.

Po muzycznym widowisku zapraszamy do korzystania z atrakcji przygotowanych specjalnie dla naszych milusińskich. Na terenie zielonym przy skateparku rozstawione zostaną dmuchane zjeżdżalnie oraz zamki, z tych atrakcji będzie można bezpłatnie korzystać do godziny 20.00.

Obok placu zabaw na terenie zielonym w godz. 16.00-18.00 odbędą się animacje "Zabawy na łące", w programie gry XXL, zawody sportowe, przeciąganie liny, limbo, zagadki, malowanie buziek, piniata ze słodkościami. Dla najmłodszych będzie przygotowany basen z piłeczkami, wielkie klocki, tunele animacyjne. Na zakończenie zapraszamy na pokaz wielkich baniek mydlanych.

O godz. 17.00 również przy placu zabaw odbędą się warsztaty plastyczne podczas których wykonamy "Totem rodzinny", najatrakcyjniejsze i najbardziej pomysłowe totemy zostaną nagrodzone. Animacje i warsztaty dla dzieci są bezpłatne.

Miłośników jazdy konnej zapraszamy od godziny 16.00. Podobnie jak w ubiegłym roku przy placu zabaw będzie można skorzystać z jazdy konnej przez las. Będą kucyki, ale też większe koniki dla starszych dzieci. Jazdy konne są odpłatne.

Równie ciekawie dla dzieci będzie stoisko naszych lokalnych pszczelarzy. Będzie tam można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o życiu i roli pszczół w przyrodzie, zobaczyć na żywo rodzinę pszczelą, a także przymierzyć strój pszczelarza i poznać wykorzystywane przez nich narzędzia.

Nie zabraknie również smakołyków dla dzieci, lodów, sorbetów, waty cukrowej, popcornu. Będzie również stoisko z drewnianymi zabawkami.

Zapraszamy!

Skip to content