GDOWSKI SZTAB WOŚP 2023 W PEŁNEJ GOTOWOŚCI

GDOWSKI SZTAB WOŚP 2023 W PEŁNEJ GOTOWOŚCI. WOLONTARIUSZE, GŁÓWNIE UCZNIOWIE Z GDOWA A TAKŻE Z ŁAPANOWA, Z NIECIERPLIWOŚCIĄ OCZEKUJĄ NIEDZIELNEGO FINAŁU.

Za nami robocze spotkanie Gdowskiego Sztabu WOŚP. Z wolontariuszami spotkali się szefowa sztabu - Wioleta Chmiela (dyrektor Centrum Kultury w Gdowie), członkowie sztabu oraz Wójt Zbigniew Wojas. Gospodarz gminy pogratulował młodzieży udziału w tej wyjątkowej akcji, przekazał cenne wskazówki oraz oczywiście życzył owocnego Finału i zapełnienia puszek sztabowych.

Wspólnie z panią Dorotą Kasprzyk ze Szkoły Podstawowej w Gdowie ustalono miejsca zbiórek. Zrobiono także pamiątkowe zdjęcie.

Gdowski sztab podobnie jak w latach ubiegłych działa przy Centrum Kultury w Gdowie. W dniu finału będzie stacjonował w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Wiemy już, że w wydarzeniu będzie nas wspierało Centrum Kultury Gminy Łapanów, wolontariusze z Szkoły Podstawowej w Gdowie oraz Rajdowa WOŚP – dziękujemy!

– mówiła Wioleta Chmiela – Szef Sztabu WOŚP w Gdowie.

Przypominamy, że przez całą niedzielę 29 stycznia 2023 r. będzie można wesprzeć walkę z sepsą wpłacając środki do puszek wolontariuszy, których będzie można spotkać głównie w Gdowie. Napotkamy ich zarówno w okolicy kościoła, jak i Biedronki, Delikatesów, marketu koło kościoła czy Rynku w Gdowie. Ponadto będą też zbierać datki w okolicy kościoła w Niegowici, Jaroszówce oraz Zagórzanach.

Już teraz można wpłacać datki do puszek stacjonarnych przy kasach sklepów ARO w Gdowie na ulicy Młyńskiej, Marketach POINT w Wieliczce (na ul. G. Narutowicza 1 oraz ul. Powstania Warszawskiego 15/16) oraz Niepołomicach (Niepołomice 10) a także sklepach ODIDO NAXPOL w Szczytnikach, Winiarach, Książnicach, Biskupicach, Pierzchowie i Nieszkowicach Małych.

Środki można wpacać również do Eskarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/4xhb5b

Orkiestrowe puszki będzie można rozliczać w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie od godz. 12, a zakończenie tegorocznego finału zaplanowano na godzinę 21:00, tradycyjnym światełkiem do nieba przy gdowskiej hali sportowej.

  1. Finał WOŚP. ZAGRAJ Z GDOWSKIM SZTABEM! WESPRZYJ JUŻ DZIŚ WALKĘ Z SEPSĄ.

Skip to content