ESKARBONKA WOŚP CENTRUM KULTURY W GDOWIE.

Pierwsze 10 zł pojawiło się w naszej Eskarbonce na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wierzymy, że to nie ostatnia taka wpłata i wspólnie uda nam się zebrać środki na "płuca po pandemii", bo taki jest cel Finału. Aby dokonać wpłaty wystarczy kliknąć w obrazek poniżej i przenieść się do strefy eSkarbonki. Wkrótce kolejne informacje z Gdowskiego Sztabu WOŚP. Sie ma!

Gdowski sztab nr 6170 działała w Centrum Kultury w Gdowie, a w dniu Finału - w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Podczas 31. Finału w 2023 roku udało się zebrać 58450 zł.

28 stycznia 2024 roku odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny zagra dla wszystkich – małych i dużych. Zbiórka będzie odbywać się pod hasłem „Tu wszystko gra OK!”. Cel Finału: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.