Diamentowa Tancerka wybrana

Antoninia Kuźniar z Lady Fitness Myślenice wygrała tegoroczną edycję turnieju o nazwie "Diamentowy Medal". W nagrodę otrzymała tytuł Diamentowej Tancerki oraz odebrała nagrodę min. od Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa oraz Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie - Wiolety Chmiela. To nie pierwszy sukces Antoniny, jest bowiem już Mistrzynią Polski i finalistką Mistrzostw Świata.

Do rywalizacji  w turnieju tańca i gimnastyki artystycznej przystąpiło prawie 300 zawodników i zawodniczek w wieku od 3 do 18 lat, prezentując swe umiejętności od godzin porannych aż do godziny 18-tej. W rywalizacji po raz pierwszy uczestniczyli także chłopcy. Rozdano prawie 400 medali.  Na licznie przybyłą publiczność czekały stoiska Krainy Balonów z Sułkowic, Machiko Gymnastic z Bielska Białej. Na pamiątkę można było także zakupić od FotoGans profesjonalne fotografie sportowe z występów uczestników. Swoim pokazem turniej uświetniła trenerka Lady Fitness, mistrzyni kraju i świata Yuliia Komenotrus. Obecne były także zawodniczki z Ukrainy przebywające i trenujące obecnie w Małopolsce. W Jury zasiadły byłe i obecne medalistki Mistrzostw Polski i zawodów międzynarodowych.  Turniej, prowadzony przez panią Annę Simsak-Godula, odbył się w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie, a patronat nad nim objął portal „Mój Gdów”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom turnieju oraz zapraszamy na kolejną edycję  już za rok.

Foto: Centrum Kultury w Gdowie / "Mój Gdów/ FotoGans.