Bardzo dobry występ Tutte le Corde w Rzeszowie

Miło jest nam poinformować, że działający pod patronatem Centrum Kultury w Gdowie chór Tutte le Corde pod dyr. Elżbiety Gawryszewskiej otrzymał brązowe pasmo w kategorii chórów dorosłych na V Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 27 stycznia 2018 r. w Bernardyńskim Centrum Religijno- Kulturowym w Rzeszowie. Uczestników oceniało Jury w składzie: prof. dr hab. Jolanta Szybalska-Matczak- Dziekan Wydziału Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej we Wrocławiu – przewodnicząca Jury, dr hab. Małgorzata Nowak prof. UMCS, dr Anna Marek – Kamińska – dyrektor Studium Muzyki Liturgicznej.

-Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki! Będziemy nadal pracować i wkładać całe serce w muzykę, aby móc sprawiać Wam radość naszym śpiewem, a być może „ozłocić” nasze pasma sukcesów w przyszłości – mówi Elwira Utracka – Mazur – Prezes chóru Tutte le Corde.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Fot. FB-Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek, Chór Tutte le Corde