Gimnastyka artystyczna w Gdowie. Ruszają zapisy na zajęcia!

Czy są tu miłośnicy gimnastyki artystycznej? Jeśli tak, to dobrze, bo właśnie rusza nabór na zajęcia! 7 września zachęcamy do udziału w bezpłatnych zajęciach próbnych w hali sportowej w Gdowie, a na pierwsze zajęcia Lady Fitness zapraszamy już od 13 września. Treningi odbywać się będą w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie oraz w Centrum Kultury w Gdowie. Zachęcamy do zapisów! 

Placówka nie jest szkołą tańca, ale profesjonalnym klubem sportowym, w którym pod okiem ekspertów w swoich dziedzinach, można spróbować sił w różnych stylach tańca, gimnastyki, akrobatyki, akrobatyki powietrznej (aerial silk i aerial hoop czyli wiszące szarfy, koła cyrkowe, trapez), fitnessu sportowego czy nawet kulturystyki, oraz cheerleadingu

- zachęca do udziału w zajęciach szefowa Lady Fitness.

Przypomnijmy, że dwa zespołu dziewcząt podczas niedawnych Mistrzostw Polski zakwalifikowały się do Mistrzostw Europy. 10 września trzymajmy kciuki za wspaniałe i owocne występy na Mistrzostwach Europy. Powodzenia!

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY (WSTĘP WOLNY):
7.09. 23 tj. czwartek
Hala Sportowa w Gdowie

p. Yuliia, Brygida:

godz. 18 - grupa młodsza + naborowa młodsza "Baby"
godz. 19 - średniozaawansowana i chętni taniec współczesny (7-10 lat już ćwiczące)
godz. 20 - (11+ lat) grupa starsza p. Yuliia i chętni z grupy średniozaawansowanej na próbne zajęcia solo/ duo z p. Brygidą (uwaga w pierwszym tygodniu wyjątkowo z racji wyjazdu Pani Brygidy na stypendium zajęcia będą z Mistrzynią Polski w fitness i zawodniczką gimnastyki P. Zofią Wroną).

UWAGA: W tygodniu open osoby przygotowujące się do Mistrzostw Europy ćwiczą dodatkowo w środę 6.09 w CK Gdów godz. 16 i 17.

STAŁY GRAFIK OD 13 WRZEŚNIA 2023 r. :
ŚRODY w Centrum Kultury w Gdowie (Gdów 398, obok Biedronki) z panią Yuliią:
godz. 16 - 17 - grupa średnia
godz. 17 - 18 - grupa starsza

CZWARTKI w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie z panią Brygidą i panią Yuliią:

godz. 18 - grupa młodsza/ naborowa/ Baby
godz. 19 - grupa średnia / współczesny
godz. 20 - grupa starsza

Brakuje motywacji, pasji? Tu rozbudzisz ją Ty i Twoje dziecko podczas tygodnia otwartego w najlepszym klubie sportowym w okolicy. Lady Fitness zaczyna nabory!
- zachęca Lady Fitness.

Końcem sierpnia i początkiem września ruszają zapisy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na zajęcia od amatora do zaawansowanego już od 3 roku życia.

Co będzie się działo we wrześniu?

Do tej pory Akademia Lady Fitness, nie tylko okrzyknięta była jako gość programu Dzień Dobry TVN "Kuźnią Talentów", zważając na niesamowite osiągnięcia podopiecznych (co roku zdobywają tytuły Mistrzów Polski, a nawet na swoim koncie posiadają podopiecznych w kadrze kraju i Mistrzów Świata!), ale występowali w wywiadach radiowych, znaleźli się w popularnych artykułach portali internetowych, nagradzani byli wyróżnieniami przez lokalne władze, czy w plebiscycie sportowym tytułem "Drużyną Dekady" i "Trenerem Dekady".

Lady Fitness nie jest jednak przeznaczony tylko dla płci pięknej, bo są tam także zajęcia dla chłopców. Klub organizuje i wspiera różnego rodzaju eventy, akcje charytatywne i lokalne atrakcje.

Kadrę trenerską stanowią najlepsi z najlepszych, czyli sędziowie, absolwenci akademii sportowych w kraju i za granicą z wykształceniem pedagogicznym, zawodnicy posiadający tytuły Mistrzów kraju i świata. Ale to nie wszystko- w tym sezonie dochodzą dodatkowi ambitni instruktorzy i szkoleniowcy wspomagający m.in. specjaliści od akrobatyki scenicznej, trenerzy osobiści będący zawodnikami sportów sylwetkowych do zajęć dla rodziców i/lub rodziców i dzieci. Na warsztaty, półkolonie czy obozy sportowe zapraszani są i planowani także goście Mam Talent, absolwenci i stypendyści szkół tańca, reprezentanci kraju Związków Sportowych.

W stałym rozkładzie klubu znaleźć można było do tej pory: zajęcia taneczne, gimnastyczne dla dzieci od 3 roku życia aż po młodzież, zajęcia dla chłopców z akrobatyki i kalisteniki, zajęcia z różnych form łączących nowoczesne formy gimnastyki z tańcem sportowym, cheerleading sportowy, fitness gimnastyczny, akrobatykę od 6 roku życia, aerial hoop i aerial silk (akrobatyka powietrzna), cheerleading sportowy, oraz zajęcia w małych grupach i indywidualne dla kobiet.

Co nowego ?

Na stronie internetowej www.ladyacademy.szkola.pro oraz facebooku i inastagramie (a teraz także tik-toku) znajdziecie więcej szczegółów i formularze zgłoszeniowe na pierwszy tydzień otwarty - zapisy są obowiązkowe. Po pierwszym tygodniu próbnym nowym klubowiczom trenerzy pomogą w odpowiednim doborze do grupy.

* Powstaną nowe grupy m.in taniec współczesny, a do zajęć z wiszącymi szarfami i kołami cyrkowymi dołączy POLE DANCE dla chętnych.

* POŁĄCZENIE gimnastyki i elementów SI! (pierwsze w okolicy) dla dzieci 3-5 lat elementy integracji sensorycznej w treningu taneczno-gimnastycznym, co niezwykle pozytywnie wpływa nie tylko na holistyczny rozwój i funkcje poznawcze dzieci poprzez zabawę, sport i precyzję ruchów.

* Dla stałych klubowiczów czekać będą rabaty i w zależności od grupy karty lojalnościowe, które dają możliwość dodatkowych treningów ze zniżkami lub dla zaawansowanych bardzo korzystnych możliwości udziału w wyjazdach, szkoleniach i warsztatach. Dobrym przykładem wakacyjnych zajęć były warsztaty i obozy z finalistami Mam Talent i medalistami kadry Polski, a także ciekawe półkolonie sportowe ze wsparciem programowym Ministerstwa Sportu, wraz z wycieczkami.

* Do grafiku zajęć dla Pań dołącza Full-Lady-Workout w Myślenicach, czyli specjalnie dobrane ćwiczenia modelujące, poprawiające kondycję, samopoczucie i wygląd z trenerem Dawidem – zawodnikiem sportów sylwetkowych - na jego zajęcia oraz indywidualne/ w małych grupach można będzie umawiać się już od września po zapisach.

Klub organizuje także ciekawe wydarzenia, turnieje ogólnopolskie i międzynarodowe dla swoich podopiecznych. Grupy turniejowe mają możliwość wyjazdów na zawody i przeżywania wspólnie niezapomnianych emocji. Nie ma tu miejsca na nudę! Przy wielkiej pasji i zaangażowaniu prowadzących, klubowicze osiągają niesamowite wyniki i zarażają się pozytywnymi postawami i sportowym duchem.

Przy tym warunki są zaskakująco atrakcyjne. Klubowicze udzielali się także, na niedawnych wydarzeniach tj. Smyk-fest, czy wsparcie wolontariackie Igrzysk Europejskich.

*Ilość osób na treningi próbne i tydzień otwarty jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie www.ladyacademy.szkola.pro .

Zapisy i informacje pod numerem telefonu 509 699 252.

Zapraszamy! Czeka wspaniała przygoda z tańcem gimnastycznym, gimnastyką artystyczną i show oraz akrobatyką!

Źródło info: Lady Fitness.

 

 

Skip to content