Dołącz do społeczności Gdowskiego Uniwersytetu III Wieku! Seniorzy nie wiedzą, co to nuda. Trwają zapisy na rok akademicki 2023/2024.


Wrzesień to czas rozpoczęcia nauki w szkole. Już po raz dwunasty w swe szeregi zapraszają słuchacze Gdowskiego Uniwersytetu III Wieku. Planów na wspólne spędzanie czasu w ramach zajęć jest bardzo wiele. Nikogo to nie dziwi, wszak gdowscy seniorzy nie wiedzą, co to nuda i wraz z kierowniczką zajęć zachęcają kolejne osoby do zapisania się na "wykłady". Zachęcamy do zapisów! 

Gdowski Uniwersytet III Wieku działa w strukturach Fundacji Osób Niepełnosprawnych w Podolanach. Od początku działalności słuchacze wpłacają „czesne”, z którego organizowane są wykłady i zajęcia, i od początku jest to kwota 200 zł za rok. Staramy się również pozyskiwać środki zewnętrze na naszą działalność.

Serdecznie zapraszamy nowych Seniorów w szeregi naszego Uniwersytetu, gwarantując życzliwe przyjęcie i wiele intersujących spotkań. Pierwsze z nich - organizacyjne - odbędzie się 27 września (środa) o godz. 18.00 w Centrum Kultury w Gdowie

- zachęca Edyta Trojańska - Urbanik, kierownik UTW.

Zajęcia na Uniwersytecie to nie tylko wykłady w ramach seminarium, kultura czy turystyka.

Warto dołączyć do grona słuchaczy. Podobnie jak w poprzednich latach czekają niezwykłe wykłady i spotkania z interesującymi osobami, jak choćby ostatnio, gdy dzięki podróżnikowi dowiedzieli się o mieście za murami, czyli Nikozji. Nie zabraknie zajęć plastycznych i niezapomnianych wycieczek. W harmonogramie zaplanowano także intersujące zajęcia plastyczne i warsztaty taneczne. Jest także czas na utrzymanie dobrej formy i ćwiczeniach w ramach zajęć gimnastycznych. Zapowiada się kolejny rok akademicki pełen przygód!

Jak wyglądały ostatnie aktywności Seniorów można zobaczyć na profilu Uniwersytetu TUTAJ. 

Zachęcamy do przystąpienia do Uniwersytetu. Osoby zainteresowanie dołączeniem do UTW mogą się kontaktować z kierownikiem pod numerem telefonu 501 225 365 lub 12 288 81 43 lub 12 251 41 66 wew. 143.

Zachęcamy wszystkich chętnych Seniorów do zapisania się na ten nietypowy uniwersytet - Gdowski Uniwersytet III Wieku. Bogata oferta zapewni każdemu miłe spędzenie wolnego czasu. Oczywiście wszystko to, w radosnym uniwersyteckim gronie. 

Skip to content