Przyszli medaliści KARATE trenują w Centrum Kultury w Gdowie

Przyszli medaliści mistrzostw Polski, Europy i świata w Karate odbywają treningi w Centrum Kultury w Gdowie pod okiem doświadczonego sensei Bogusław Nowak 3 Dan - instruktora karate tradycyjnego z wieloletnim stażem.

Zapraszamy na treningi karate tradycyjnego do Gdowa ‼️🥋👌Ruszyły zapisy do grupy początkującej 💪 Przygodę z karate mogą rozpocząć maluchy już od 5. roku życia.

Dlaczego warto trenować KARATE ❓🥋☺️

Korzyści jest WIELE❗️ 👌

✅ harmonijny rozwój

✅ pewność siebie

✅ dyscyplina

✅ koncentracja

✅ wytrwałość

✅ dobra zabawa

✅ przygoda (obozy, turnieje, wycieczki).

W naszej Akademii ⛩ trenują maluchy już od 4️⃣ roku życia❗️☺️

Zapraszamy na treningi pod okiem najlepszych szkoleniowców.

-zachęca instruktor prowadzący treningi-sensei Bogusław Nowak 3 Dan.

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w Centrum Kultury w Gdowie na sali lustrzanej:

• wtorki w godz. 15.00-15.45 grupa początkująca, a w godz. 15:55-16:40 grupa zaawansowana
  • czwartki w godz. 15.00-15.45 grupa początkująca, a w godz. 15:55-16:40 grupa zaawansowana

Więcej informacji można uzyskać pod  nr tel. 501 107 841 oraz na stronie http://karatedo.krakow.pl/gdow-dom-kultury/