Zapraszamy na Dzień Otwarty w Centrum Kultury

Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na Dzień Otwarty w Centrum Kultury w Gdowie, 21 września. Rozpoczynamy o godzinie 12 od spotkania z magikiem, a po nim zapraszamy na słodką niespodziankę. Tego dnia w Centrum Kultury będziecie mogli wziąć udział w bezpłatnych zajęciach pokazowych, które dopiero wchodzą do naszej oferty w bieżącym roku kulturalnym 2019/2020, a będą to: pokazy chemiczne, zumba kids, zajęcia dla maluszków po angielsku oraz zajęcia taneczne z językiem angielskim. Pokażemy też jak wyglądają zajęcia z robotyki, Pani Ania Suchoń poprowadzi warsztaty plastyczne a o modelach i zajęciach z modelarstwa opowie instruktor Pan Andrzej Sobotta. W międzyczasie zapraszamy do Kącika Czytelniczego, który przygotowują dla nas Panie z Gminnej Biblioteki Publicznej.

Przypominamy, że tego samego dnia o godzinie 17.00 rozpocznie się wernisaż malarstwa Pana Grzegorza Giermka (szczegóły_ zobacz tutaj).